Opublikowano

Noclegi w Kościelisku

Wakacje w górach? Nie zastanawiaj się zbyt długo i wybierz polskie Tatry. Tutaj z łatwością odnajdzie się każdy turysta lubiący górskie wspinaczki i błądzenie po przepięknych lasach. Zakopane obfituje w turystów o każdej porze roku, co nie dziwi ani trochę. Wakacje tutaj w lecie to jedno, ale móc zobaczyć te niesamowite okolice jesienią – skąpane w żółtych, pomarańczowych i czerwonych barwach – czy też zimą, kiedy wszystkie szczyty przyobleczone są błyszczącym się w słońcu śniegiem, to dopiero niesamowite doznanie.

Ze względu na taką popularność tego terenu, nie dziwi w ogóle fakt, że porównywalna do liczby tutejszych turystów jest liczba hoteli, pensjonatów czy mieszkań pod wynajem.

Kościelisko – noclegi godne uwagi

Kościelisko to miejscowość położona od Zakopanego około godziny drogi spacerem, a kilkanaście minut, jeśli poruszasz się samochodem. Tę okolicę wybiera wiele osób lubiących odpocząć od tłumów kojarzonych z Krupówkami. Być może jest odrobinę dalej od ścisłego centrum, jednak w pobliżu odkryjesz dużo ciekawsze atrakcje – szlaki prowadzące do Doliny Chochołowskiej i Kościeliskiej, wejście do Tatrzańskiego Parku Narodowego itp. Jeśli jednak wolisz bardziej stacjonarny tryb wypoczynku, tym lepiej. Niektóre obiekty w tej miejscowości mogą zaproponować np. SPA. Oferowane przez Kościelisko noclegi są różnorodne, więc możesz spędzić całkiem wiele godzin na ich przeglądaniu w internecie. Zdecyduj się na najlepszą możliwą opcję, czyli apartamenty & SPA 4 Pór Roku. Nasze obiekty wypoczynkowe są eleganckie, dobrze wyposażone i każdy z nich gwarantuje piękne widoki dzięki dużym oknom, balkonom oraz tarasom. Wyjątkowy relaks i klimat może ci także zapewnić kominek. Każde mieszkanie zawiera aneks kuchenny oraz łazienkę, których nie musisz dzielić z nikim obcym. Wracając do tematu stacjonarnego odpoczynku – u nas możesz śmiało korzystać z atrakcyjnego SPA. Ta strefa obejmuje część zewnętrzną oraz wewnętrzną. Na zewnątrz znajduje się balia ruska oraz sauna. Wewnątrz mamy do dyspozycji: czteroosobowe jacuzzi, saunę infraret, saunę suchą zapachową oraz tężnię solankową.